Angličtina na duben

Milí čtvrťáčci, moc děkuji, že jste  zvládli zadané úkoly. Pro měsíc duben tu máme sloveso like (mít rád), budete si tedy číst a plnit úkoly o tom, co máte rádi např. k jídlu nebo předměty ve škole. Pozor, budou vás chtít nachytat ve 3.osobě (he, she, it), kde budete v oznamovací větě muset za slovesem použít s (He likes), v otázce či záporu se pak s přesune do pomocného slovesa do (Does he like? He doesn´t like). To vše jsme spolu již procvičovali, tak se určitě nenecháte nachytat. V příloze opět najdete řešení úloh pro kontrolu. Moc děkuji  i rodičům, jak to zvládáte a už se těším, až se společně s dětmi ve zdraví zase uvidíme. Opatrujte se.
Lesson 10: I like apples. I don´t like milk.
Slovní zásoba: napsat do slovníčku slovíčka i věty, naučit
Učebnice: str.39-42
Pracovní sešit: 57-62 ( přikládáme řešení pracovního sešitu pro kontrolu rodičů)
Odkazy k procvičení:
Denní program