CIRKUS PARK TEPLICE

Vážení rodiče, milé děti,

přinášíme vám informace k pololetním prázdninám, které se uskuteční v pátek 3. 2. 2023. Provoz družiny bude od 6.00 do 16.00 hod.

Program připravujeme pestrý a zajímavý.

Pojedeme autobusem do rodinného centra v Teplicích. Děti zde najdou nepřeberné množství atrakcí, herních koutků a prostoru pro hru, zábavu a pohybové využití. Seznámí se detailně se všemi atrakcemi a prostředím, které našim nejmladším tato herna nabízí.

Sraz dětí v budově družiny do 9:00 hod. Odjezd v 9:15 hod. Návrat do Loun před 15:00 hod. Příchod do budovy ŠD cca15:00 hod. Program nezahrnuje stravné a pitný režim. Děti budou mít s sebou batůžek na záda. V kapsičce telefonní číslo na jednoho z rodičů. Kapesné – drobné na zakoupení občerstvení nebo jídlo. Láhev s pitím. Některé atrakce se platí.

Závazně je přihlášen ten, kdo se přihlásí na sinerova@zsjak.cz. Já místo potvrdím!!! Poté hotovost uhradíte své p. vychovatelce. Cena je 300,- Kč (doprava, vstupné na tři hodiny). Kapacita je omezená.
Děkujeme Vám za pochopení.

Míla Šinerová