Den otevřených dveří

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

dovolujeme si Vás pozvat na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, který se na naší škole uskuteční 21. března 2024 od 15 do 18 hodin.

Budete mít možnost prohlédnout si školní budovu, včetně učeben, kde si Vaše děti budou moci vyzkoušet práci na iPadu, s roboty z Lega a VEX, zahrát si na Boomwhackers a zazpívat si, zahrát si deskové hry a hravé úkoly, procvičit si angličtinu hrou, proběhnout se v tělocvičně, seznámit se s moderními odbornými učebnami přírodopisu, informatiky a jazyků. Budete mít také dostatek času pro diskusi s učiteli a získání informací o vzdělávacím procesu. V neposlední řadě Vás pozveme do naší družiny, která nabízí odpolední aktivity a zábavu.

Přijďte ochutnat širokou škálu chutných pokrmů připravených s láskou a péčí našeho kuchařského týmu.

Srdečně vás zveme do fotokoutku, kde si užijete zábavné fotografování plné úsměvů a radosti.

Budeme rádi, pokud se k nám připojíte a zjistíte, co všechno můžeme na naší škole nabídnout.

Těšíme se na setkání s Vámi a Vašimi dětmi.