Den otevřených dveří je za námi

Včera 21. 3. se na naší škole konal Den otevřených dveří, kde měli rodiče našich budoucích žáků možnost prohlédnout si prostředí školy, setkat se s učiteli a zjistit více informací o vzdělávacím programu.

Byli přivítáni pedagogy,  kteří ochotně odpovídali na otázky a poskytli podrobné informace o výuce a aktivitách, které naše škola nabízí. Rodiče  se svými dětmi  si prohlédli třídy nejen na 1. stupni, ale i  učebny na 2. stupni jako např.  přírodovědné a jazykové laboratoře, učebny informatiky, ale i družinu a tělocvičnu. Nesmíme zapomenout  na nejoblíbenější místo ve škole – jídelnu. I zde si mohli rodiče a děti přijít na své. Paní kuchařky si daly záležet a připravily pro návštěvníky ochutnávku  dobrého jídla.

Bylo skvělé vidět,  jak se předškoláci zapojili do různých činností  a jak učitelé podporovali jejich rozvoj díky moderní výuce propojené s nejnovějšími  technologiemi. Děti pracovaly s roboty, s ipady, zahrály si deskové i logické hry, zpívaly a nechybělo ani sportovní vyžití v  tělocvičně.

Rodiče si tak mohli v tento den udělat obrázek o kvalitě vzdělávání na naší  škole a zjistit, zda je to pro jejich dítě ta správná volba.

 Rádi bychom tímto rodičům a dětem upřímně poděkovali za jejich  návštěvu a doufáme, že jste si to u nás užili. 

Fotografie najdete zde