HALLOWEEN aneb sraz strašidel ve škole

31. října se naše škola proměnila ve strašidelný dům. Po chodbách i třídách pobíhala strašidla všeho druhu a bylo se opravdu na co dívat (často i bát). Po vzoru anglicky mluvících zemí jsme tento původně keltský svátek oslavili formou koledování „Trick or Treat“. Děti z prvního stupně si nacvičily krátké vystoupení – básničku nebo písničku a chodily koledovat do tříd druhého stupně, kde pro ně byl připraven zábavný program a strašidelné pohoštění.
Prvňáčci se v rámci BUDDY programu opět sešli se svými kamarády z řad deváťáku a společně plnili různorodé úkoly.
Druháci si dokonce užili i soukromou párty ve škole již v pondělí večer.

O tom, jak moc nás tento den a celé halloweenské oslavy bavily, se můžete přesvědčit v naší fotogalerii.

https://bit.ly/3s7nESt