Lyžařský kurz 8. ročníku

Ve dnech 29. 2. 2020 – 6. 3. 2020 se uskuteční lyžařský kurz pro žáky osmého ročníku. Stejně jako v minulých letech jsme pro tento kurz vybrali lyžařský areál Ski Resort ČERNÁ HORA – PEC. Ubytování budeme v hotelu Astoria v Janských Lázních. Odjíždíme 29. 2. 2020 v 9.00 hod. od budovy České pojišťovny v Lounech. Sraz všech účastníků je v 8.30 hod. Nejpozději do odjezdu odevzdají žáci: posudek o zdravotní způsobilosti dítěte k účasti na zotavovací akci a škole v přírodě, prohlášení zákonného zástupce dítěte – bezinfekčnost, doklad o seřízení lyžařského vázání potvrzený autorizovaným servisem nebo zákonným zástupcem, 2 x kopii kartičky zdravotní pojišťovny, podepsané prohlášení odpovědnosti za škody. Příjezd z kurzu je plánovaný na 6. 3. 2020 ve 13.00 hod.

V průběhu kurzu můžete zde sledovat fotografie.