Návštěva na Slovensku

Od 16. – 22. 4. jsme byli v rámci programu Erasmus+ hosty naší partnerské školy ZŠ Vajanského Lučenec na Slovensku. Týden utekl jako voda a my bychom chtěli moc poděkovat za úžasně připravený program pro naše děti.

Během těchto dní jsme měli možnost navštívit nejen krásná města na Slovensku, Košice a Poprad, ale cestovali jsme i do hlavního města sousedního Maďarska, Budapešti.

Celý týden jsme završili opravdovou třešničkou na dortu – pobytem ve Vysokých Tatrách, kde jsme zvládli i lehčí túry. Z Hrebienku, kam jsme se nechali vyvézt pozemní lanovkou, jsme došli kolem vodopádů k Rainerově chatě. Kratší procházkou jsme pak obešli Štrbské pleso, kde jsme měli nádherný výhled na vrcholky hor a skokanský můstek.

Ještě jednou děkujeme všem učitelům, dětem a jejich rodičům za vřelé přijetí a již teď se těšíme na příští rok.