„Nejsem strašpytel“   

Přespání ve školní družině – čtvrtek 23.5. 2024.

Odjezd autobusů s bezpečnostními pásy cca 13:00 hod. Návštěva Farmaparku Soběhrdy. Dětská hřiště, trampolíny v zemi, tobogány, klouzačky.  Zvířata z farem z celého světa, dětská mini ZOO, krmení zvířátek … Nový park leží jen 29 km od Prahy. Najdete zde zcela jiný svět, který vás naprosto uchvátí. Uvidíte, jak se kolem vás prochází velbloudi, klokani, pštrosi, buvoli, lamy, prasátka… Velká krytá herna. Možnost občerstvení, drobných nákupů. Ostatní informace na http://farmapark.eu/ .

V podvečerních hodinách návrat do Loun. Opékání a hry na školní zahradě. Na závěr pro odvážné stezka odvahy. Spát budeme ve vlastních spacácích. Ráno snídaně ve školní jídelně a rozchod do tříd na vyučování. Úkoly nebudou.

Cena 550 ,- Kč (doprava autobusem, vstupné, snídaně, odměny).

S sebou: sportovní oblečení a obuv, batůžek, láhev na pití, 2krát svačinu, něco na oheň, spací pytel, kartáček na zuby, pyžamo, baterku, pláštěnka. Kapacita omezená!!!

Přihlásit se můžete na sinerova@zsjak.cz. Poplatek uhraďte své p. vychovatelce do 20.5. 2024.

————————————————————————————————————————