Oblastní kolo Poháru rozhlasu

V pondělí 29. 4. 2024 se uskutečnil další ročník atletické soutěže Pohár rozhlasu. Školu reprezentovalo 38 žáků druhého stupně ve čtyřech kategoriích. Všem týmům se podařilo umístit na stupních vítězů. Školu reprezentovali: Mladší žákyně: Linda Filipová, Valentýna Ložanová, Pavla Oppenauerová, Adéla Razimová, Natálie Perglerová, Laura Kikušová, Aneta Minaříková, Sofie Kutláková, Alice Kutnerová, Sofie Majstrová – děvčata obsadila 3. místo. Mladší žáci – Jakub Aulický, Jiří Bečvář, Daniel Plašil, Jakub Antropius, Dominik Varchola, Štěpán Kruhoberec, Aleš Novotný, Vojtěch Vinický, Matyáš Trkovský – chlapci obsadili 1. místo. Starší žákyně: Barbora Kalašová, Anežka Peroutová, Ema Mašková, Kateřina Pelcová, Veronika Pelcová, Jolana Hocká, Dominika Rámešová, Lucie Fantová, Lucie Trňáková – děvčata obsadila 2. místo. Starší žáci – Bertin Klinecký, Martin Hruška, Daniel Šubert, Štěpán Hubka, Šimon Dědič, Daniel Starý, Vladimír Kott, Jan Kohout – chlapci obsadili 3. místo. Všem závodníkům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.