Okresní kolo v přespolním běhu

Dne 24. září se v Krásném Dvoře uskutečnilo Okresní kolo v přespolním běhu. Naše škola měla zastoupení ve čtyřech kategoriích. Družstvo žákyň 4. a 5. ročníku ve složení – Verissimo Mia Valentýna, Dufková Anna, Hetzerová Linda, Kalašová Barbora, Drobná Leona, Štěpánková Sofie obsadilo 3. místo. Družstvo žáků 7. ročníku ve složení – Benešovský Petr, Kučera Tomáš, Adam Perout, Klimt Filip obsadilo 5. místo. Družstvo žákyň 8. a 9. ročníku ve složení – Natálie Knorová, Kateřina Bachová, Karolína Švecová, Andrea Ekrtová, Kamila Krpcová, Lucie Hvězdová obsadilo 3. místo. Družstvo žáků 8.ročníku ve složení – Jakub Kalous, Petr Csonka, Radek Pospíšil, Jáchym Titlbach, Josef Novák obsadilo 5. místo. Všem účastníkům blahopřejeme.

Foto zde

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close