Podzimní prázdniny – středa

Vážení rodiče, 27. 10. 2021 ve středu jsou Podzimní prázdniny. Provoz ŠD nepřerušen – od 6:00 do 16:00 hod.

Pojedeme na výlet do Podkrušnohorského technického muzea. Poznáme historii dobývání a zpracování uhlí na severu Čech. Uvidíme vystavené historické exponáty, bude nám umožněno mimo jiné i „fárání“ do uměle vytvořené štoly – jízda důlní drážkou. Novinkou letošní sezóny je jízda po okružní železnici. Dětem nabízíme možnost vyzkoušet si práci dávných horníků v Krušných horách.

S sebou – sportovní oblečení a obuv, něco na opékání, jídlo a pití, kapesné na suvenýry. Cena: 230,- Kč (doprava bus, vstupné, jízda mašinkou). Sraz dětí v budově ŠD – vchod Klášterní ulice do 8.15 hod. Odjezd v 8.30 hod. Příjezd cca 14.00 hod. Provoz ŠD do 16.00 hod. Kapacita omezená.

Přihlásit se a platit hotově mohou děti své p. vychovatelce. Nejpozději do 20.10.2021. Děkujeme.