Podzimní prázdniny

Vážení rodiče, milé děti,

26., 27. 10. jsou podzimní prázdniny. Provoz ŠD bude jen pro přihlášené od 6:00 do 16:00 hod. V přízemí školní družiny. Připravily jsme pro děti zajímavý program.

Ve čtvrtek dopoledne proběhne Halloweenská dílna. Dlabání dýní, výroba lampičky. S sebou – penál, nůžky, zavařovací skleničku, jídlo a pití. Odpoledne podzimní vycházka. Příchod nejpozději do 9:00 hod. Rozchod dětí je možný mezi 14:00 až 16:00 hod.

V pátek pojedeme na Boží Dar. Projdeme si Ježíškovu cestu. Jedná se o populárně – naučnou stezku v Krušných horách. Vede v okolí Božího Daru. Po absolvování získáme v infocentru malý dárek. S sebou propisku, sportovní oblečení i obuv, pláštěnku, jídlo, pití a menší kapesné. Sraz v 7:45 hod. Odjezd autobusu v 8:00 hod. Příjezd asi v 16:00 hod. Bude upřesněno podle počasí.

Cena: 400,- Kč (doprava bus, cena zápisníčku, odměny). Nelze přijít jen na jeden den. Kapacita omezená.

Přihlásit se můžete na sinerova@zsjak.cz. Platit hotově své p. vychovatelce. Nejpozději do 20.10.2023. Děkujeme.

Vaše paní vychovatelky