Pokyny – prázdninová družina

Pro děti a rodiče přihlášené na Družinku – 1. 7. – 9. 7.

Provoz ŠD od 6:00 do 16:00 hod. Sraz dětí v budově v prvním patře. S sebou vždy jídlo, dostatek pití!!! Vše v batůžku, který bude mít účastník na zádech. Nedávejte dětem tašku přes rameno nebo do ruky.

Kopii kartičky pojišťovny, telefonní kontakt na jednoho z rodičů (v případě nutného ošetření u lékaře.)

1. 7. Mirákulum sraz dětí do 7:45 hod. Odjezd v 8:00 hod. Návrat v 16:00. Rozchod u České pojišťovny. V ceně je doprava bus, vstupné. S sebou – sportovní oblečení a obuv, plavky, pokrývku hlavy, jídlo a dostatek pití, kapesné, krém na opalování.

2. 7. Peruc – hry v přírodě, koupání. Sraz dětí do 9:00 hod. Odjezd v 9:15 hod. Návrat cca 14:30 hod. do budovy ŠD. Cena zahrnuje dopravu, odměny. S sebou: krém, plavky, ručník, něco na opékání nebo jinou svačinu, sportovní oblečení a obuv. Dostatek pití. Není možné nic koupit!!!

7. 7. Elektrárna Ledvice – vše o elektřině, promítání zajímavého filmu pro děti, interaktivní výstava, herna a výhled z nejvyšší české rozhledny. Sraz v budově ŠD do 8:45 hod. Odjezd v 9:00 hod. Příjezd cca 14:00 hod. S sebou – sportovní oblečení a obuv, kapesné, dostatek pití a jídla. Cena zahrnuje dopravu.  

8. 7. ZOO Ústí nad Labem. Sraz do 7:45 hod. Odjezd v 8:00 hod. Návrat cca 16:00 hod. Rozchod u České pojišťovny. Cena zahrnuje – dopravu bus, vstupné. S sebou – sportovní oblečení, vhodnou obuv, pití, jídlo a kapesné.

9. 7. Sportovní den. Olympiáda trochu jinak. Sraz v budově družiny do 9:00 hod. Odchod do parku cca 9:30. Návrat ve 13:00 hod. S sebou – sportovní oblečení a obuv, pokrývku hlavy, dostatek pití a jídla, kapesné.

Uhradit 1000,- Kč hotově nejpozději do 23. 6. 2021 své paní vychovatelce.

Těšíme se na Vás.

Vaše paní vychovatelky