Pokyny – prázdninová družina

Pro děti a rodiče přihlášené na Družinku – 1. 7. – 9. 7.

Provoz ŠD od 6:00 do 16:00 hod. Sraz dětí v budově v prvním patře. S sebou vždy jídlo, dostatek pití!!! Vše v batůžku, který bude mít účastník na zádech. Nedávejte dětem tašku přes rameno nebo do ruky.

Kopii kartičky pojišťovny, telefonní kontakt na jednoho z rodičů (v případě nutného ošetření u lékaře.)

1. 7. Mirákulum sraz dětí do 7:45 hod. Odjezd v 8:00 hod. Návrat v 16:00. Rozchod u České pojišťovny. V ceně je doprava bus, vstupné. S sebou – sportovní oblečení a obuv, plavky, pokrývku hlavy, jídlo a dostatek pití, kapesné, krém na opalování.

2. 7. Peruc – hry v přírodě, koupání. Sraz dětí do 9:00 hod. Odjezd v 9:15 hod. Návrat cca 14:30 hod. do budovy ŠD. Cena zahrnuje dopravu, odměny. S sebou: krém, plavky, ručník, něco na opékání nebo jinou svačinu, sportovní oblečení a obuv. Dostatek pití. Není možné nic koupit!!!

7. 7. Elektrárna Ledvice – vše o elektřině, promítání zajímavého filmu pro děti, interaktivní výstava, herna a výhled z nejvyšší české rozhledny. Sraz v budově ŠD do 8:45 hod. Odjezd v 9:00 hod. Příjezd cca 14:00 hod. S sebou – sportovní oblečení a obuv, kapesné, dostatek pití a jídla. Cena zahrnuje dopravu.  

8. 7. ZOO Ústí nad Labem. Sraz do 7:45 hod. Odjezd v 8:00 hod. Návrat cca 16:00 hod. Rozchod u České pojišťovny. Cena zahrnuje – dopravu bus, vstupné. S sebou – sportovní oblečení, vhodnou obuv, pití, jídlo a kapesné.

9. 7. Sportovní den. Olympiáda trochu jinak. Sraz v budově družiny do 9:00 hod. Odchod do parku cca 9:30. Návrat ve 13:00 hod. S sebou – sportovní oblečení a obuv, pokrývku hlavy, dostatek pití a jídla, kapesné.

Uhradit 1000,- Kč hotově nejpozději do 23. 6. 2021 své paní vychovatelce.

Těšíme se na Vás.

Vaše paní vychovatelky

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close