Prázdninová družina

,, S Družinkou za poznáním, humorem a koupáním“

Vážení rodiče, milé děti, přinášíme vám informace k prázdninové družině, která se uskuteční v termínu 1. 7. – 8. 7. 2022. Provoz družiny bude od 6.00 do 16.00 hod. Program připravujeme pestrý a zajímavý.

1. 7. Peruc kemp – hry v lese, opékání, koupání. S sebou – sportovní oblečení, plavky, ručník, opalovací krém, něco na oheň, kapesné. Sraz dětí do 9:00 hod. Návrat do budovy družiny cca 15:00 hod. Při nepříznivém počasí program upravíme.

4. 7. Mirákulum – výlet do oblíbeného dětského centra v Milovicích. V ceně doprava, vstupné. Sraz dětí do 7:45 hod. S sebou – sportovní oblečení, jídlo, pití, plavky a malý ručník, kapesné na nákup občerstvení. Příjezd cca 16:00 k České pojišťovně.

5.,6. 7. Státní svátky

7.7. Farmapark Soběhrdy – dětský zábavný farmapark – zvířata jako na Safari, atrakce pro děti, občerstvení. V ceně doprava, vstupné. Některé atrakce se platí. Podívejte se na stránky parku. S sebou – sportovní oblečení, jídlo, pití, kapesné na nákup občerstvení. Sraz dětí v 8:45 hod. Příjezd cca 16:00 hod. k České pojišťovně.

8. 7. Sportovní den. Olympiáda trochu jinak. Sraz dětí do 9:00. S sebou – sportovní oblečení, jídlo a pití, vhodná obuv, propiska, kapesné. Návrat do budovy ŠD cca 15:00 hod.

Program nezahrnuje stravné a pitný režim. Závazně je přihlášen ten, kdo odešle vyplněnou přihlášku. Poplatek 1100 Kč je nutné uhradit do konce května. Kapacita prázdninové družiny je omezená.

Přihlášku posílejte na email: sinerova@zsjak.cz

Míla Šinerová