Den otevřených dveří

Ve čtvrtek 24. 3. se opět po dlouhé pauze otevřely dveře naší školy pro všechny, kteří chtěli nahlédnout. Do školy se přišli podívat nejen předškoláci, které čeká zápis do první třídy, ale i naši bývalí žáci. Prohlídková trasa začínala v naší školní jídelně, kde byla pro návštěvníky přichystána ochutnávka různých dobrot. Pak již následovala spousta aktivit a zábavy v jednotlivých třídách. Děti v nich plnily úkoly na interaktivní tabuli, vyráběly různé výrobky a vyzkoušely si práci s iPady, ozoboty a Blueboty. Na druhém stupni na ně čekala ukázka aktivit v přírodovědné a jazykové učebně nebo v improvizované robotické třídě, ve které se naučily rozpohybovat legoroboty. Na chodbách během návštěvy děti potkávaly Sphero koule a nad hlavou jim občas přelétl dron. Zatímco si děti hrály v herně, rodiče si vyslechli základní informace o škole v naší improvizované kavárně. Na závěr si všichni mohli zacvičit v tělocvičně a zasoutěžit ve školní družině.
Během celého odpoledne pomáhali předškolákům naši žáci a učitelé.

Děkujeme všem za příjemně strávené odpoledne a těšíme se na další shledání.

 

Fotogalerii najdete zde.  Fotografie ze dne otevřených dveří budeme postupně přidávat.