„Projekt povolání – v obchodě“

Ve středu jsme byli u Járových rodičů v obchodě. Nejvíce se mi líbily poháry, a jak nám Járův tatínek vyprávěl, jak se můžeme bránit. Také nám ukazoval zbraně na soutěže a také ty, které můžeme mít doma například vzduchovku. Moc se mi tam líbilo.

Julča

Ve středu jsme byli v prodejně zbraní. Bylo to hezké a zajímavé a asi se mi líbilo všechno. Mohli jsme si také vzít zbraň do ruky. Járy tatínek nám také vyprávěl o Kateřině Emmons. Prostě super!!

Adam

Šli jsme s naší třídou do obchodu, kam nás pozvali Járovi rodiče. Ukázali nám zajímavé věci: bránění, pistole, poháry a taky kancelář. Moc se mi tam líbily poháry a také jak nám ukázali, jak se bránit. Pak se mi tam líbily i trochu ty zbraně. Celkem to bylo super. Pak jsme šli zpátky do školy.

Sofie

Ve středu jsme byli v obchodě, kde pracují oba rodiče Járy. Bylo to všechno moc zajímavé. Nejvíc se mi líbilo staré dělo, nože a zbraně z 15. století…

Aleš

…Šli jsme do Járova obchodu, kde pracují Járy tatínek a maminka. Nejvíce se mi líbily zbraně, se kterými Járy tatínek závodí. Také nám řekl, že máme olympijskou vítězku ve střílení Kateřinu Emmons. Líbilo se mi úplně všechno.

Tadeáš

…Nejvíc se mi líbilo růžové vybavení pro holky a vyráběli i tašky s kytičkami a měli také růžové spreje pro holky na obranu. Járův tatínek nám také povídal o závodech, kam jezdí v České republice i v zahraničí. Moc se mi tam líbilo.

Linda

…Járy maminka nám ukázala také svoji kancelář, kde byly moc zajímavé věci. Líbilo se mi tam všechno, ale kdybych si měl vybrat, tak nejvíc ty pistole a ty poháry.

Jirka

…Fotogalerie zde.