Ředitelské volno 18.11. JUNGLE ARENA

Vážení rodiče, milé děti,

přinášíme vám informace k plánovanému volnu, které se uskuteční v termínu 18.11. 2022. Provoz družiny bude od 6.00 do 16.00 hod.

Program připravujeme pestrý a zajímavý.

Pojedeme vlakem do rodinného centra JUNGLE ARENA v Mostě. Děti v tomto centru najdou nepřeberné množství atrakcí, herních koutků a prostoru pro hru, zábavu a pohybové využití. Seznámí se detailně se všemi atrakcemi a prostředím, které našim nejmladším tato herna nabízí.

Sraz dětí v budově družiny do 8:45 hod. Odjezd ze stanice Louny střed v 9:14 hod. Návrat do Loun ve 14:39 hod. Příchod do budovy ŠD cca 15:00 hod. Program nezahrnuje stravné a pitný režim. Děti budou mít s sebou batůžek na záda. V kapsičce telefonní číslo na jednoho z rodičů. Kapesné na zakoupení občerstvení nebo jídlo. Láhev s pitím. Platí se atrakce s autíčky. Jedna jízda 20,- Kč. Čtyři jízdy 60,- Kč.

Závazně je přihlášen ten, kdo se přihlásí u své p. vychovatelky a uhradí ji hotově poplatek. Ona mu místo potvrdí!!! Cena je 200,- Kč (doprava, vstupné na tři hodiny). Kapacita je omezená. Přednost mají děti z nižších tříd a pracujících rodičů. Děkujeme Vám za pochopení.

Míla Šinerová