Ředitelské volno 29.9.2023

Vážení rodiče, milé děti,

29. 9. v pátek je ředitelské volno. Školní družina bude v provozu jen pro přihlášené děti.  

Nabízíme Vám výlet do ZOO Zelčín, který je největším kontaktním zooparkem v Čechách.  Je zdeoriginální prostředí, kde se děti naučí něco nového o zvířátkách a jejich chovu, budou mít možnost přímého kontaktu s nimi, zároveň si užijí pobyt na čerstvém vzduchu s možností vyřádit se na doplňkových aktivitách a také se zapojí do kreativní činnosti. Z tohoto výletu si odnesou zážitky i vědomosti.

Provoz družiny bude od 6:00 do 16:00 hod. Sraz dětí v budově ŠD nejpozději do 8:30 hod. Odjezd v 8:45 hod. S sebou – sportovní oblečení a obuv, svačinu a pití, kapesné. Vše v batůžku na zádech. Návrat mezi 15:00 až 16:00 hod. Podle počasí. Bude upřesněno.

 Cena : 400,- Kč (doprava autobusem – nevratné, vstupné, komentované krmení zvířátek, kreativní dílna). Pokud máte zájem, přihlásit se můžete na sinerova@zsjak.cz a poplatek uhradíte  své p. vychovatelce do 22.9. Kapacita omezená. Děkujeme.

Vaše paní vychovatelky