Ředitelské volno 6,.7.5. 2024

Vážení rodiče, milé děti,

6.5. v pondělí pojedeme do Galerie ocelových figurín + procházka Prahou.

Zábava, smích, emoce, umělá inteligence, dílničky a další to vše se nachází v interaktivním muzeu plném nevšedních zážitků v centru Praha pro všechny bez rozdílu věku. Čeká na nás ocelový svět pohádek, sci-fi, fantasy a luxusních aut inspirovaných Vašimi oblíbenými superhrdiny vyrobených z recyklované oceli, které jsou rozmístěné ve 2. patrech.

Po prohlídce se projdeme starou Prahou.

Provoz v budově družiny – přízemí od 6:00. Sraz do 7:50 hod. Odjezd v 8:00 hod. Vlastní bus s bezpečnostními pásy. Po příjezdu do Prahy, přesun metrem. Návrat cca v 15:45. Rozchod do 16:00 hod. u pojišťovny.

S sebou – sportovní oblečení a obuv, jídlo a pití, kapesné.

7.5. Bowling, hry v parku.

Sraz do 9:00 hod. Přesun na bowling NOVÝ SVĚT. Poté park a hry. Příchod do družiny 14:00 hod. Rozchod do 16:00 hod.

S sebou – jídlo, pití a drobné kapesné, sportovní oblečení a obuv.

Cena 500,- Kč (bus, jízdné metro, vstupné, bowling hra). Kapacita omezená. Děkujeme.

Přihlásit se můžete na sinerova@zsjak.cz.
Uhradit své p. vychovatelce do 20.4. 2024.