Ředitelské volno a podzimní prázdniny 24. – 27.10.

Vážení rodiče, milé děti,

přinášíme vám informace k plánovanému volnu, které se uskuteční v termínu

24. 10. – 27. 10. 2022. Provoz družiny bude od 6.00 do 16.00 hod.

Program připravujeme pestrý a zajímavý.

24.10. Pojedeme vlakem na zříceninu hradu Pravda. Z Domoušic lesem dojdeme ke známé památce. Prohlédneme si okolí, opečeme si nějakou dobrůtku na ohništi, pohrajeme si. S sebou – sportovní oblečení a obuv, něco na oheň/ svačinku, pláštěnku. Sraz dětí do 9:00 hod. Odjezd ze stanice Louny střed v 9:39 hod. Návrat do budovy družiny cca 14:30 hod.

25.10. Kreativní dílna Halloween / promítání pohádky / vycházka. Sraz dětí do 9:00 hod. S sebou – sportovní oblečení, penál, jídlo, pití, malou zavařovací skleničku. Rozchod dětí od 14:00 hod.

26.10. Naučná stezka Lužerady – vycházkovým okruhem podél břehu řeky Ohře. S sebou – sportovní oblečení, jídlo, pití, pláštěnku, něco na oheň. Opékání na školní zahradě. Sraz dětí do 9:00 hod. Rozchod cca 14:00 hod.

27.10. Zámek Libochovice – prohlídka s výkladem, procházka parkem. Sraz dětí do 8:20 hod. Odjezd vlakem se stanice Louny střed v 8:53 hod. S sebou – sportovní oblečení a obuv, jídlo, pití, pláštěnku, kapesné. Návrat do budovy ŠD cca 14:30 hod.

Program nezahrnuje stravné a pitný režim. Závazně je přihlášen ten, kdo se přihlásí u své p. vychovatelky a uhradí ji hotově poplatek. Ona mu místo potvrdí!!! Děti se mohou hlásit pouze na všechny čtyři dny. Cena je 400,- Kč (doprava, vstupné na zámek, ceny). Doprava do Libochovic je nevratná – platíme ji předem. Kapacita prázdninové družiny je omezená. Přednost mají děti z nižších tříd a pracujících rodičů. Děkujeme Vám za pochopení.

Míla Šinerová