S družinkou za poznáním, humorem a koupáním

Vážení rodiče, milé děti,

přinášíme vám informace k prázdninové družině, která se uskuteční v termínu 1.7. – 4.7. 2024. Provoz družiny pro přihlášené děti je od 6.00 do 16.00 hod. Program jsme připravily pestrý a zajímavý.

1.7. Krásná vyhlídka, les, koupání Peruc – jde o vyhlídku uprostřed lesa, odkud je krásný výhled na České středohoří. Hry v lese a koupání bude v místním kempu.

S sebou – sportovní oblečení a obuv, plavky, ručník, krém na opalování, pokrývku hlavy. Jídlo a pití. Možnost opékání. Není možné si nic koupit. Věci na koupání dejte do jiné tašky. Ostatní v batůžku. V ceně – bus, WC, odměny pro děti.

Sraz dětí do 9.00 hod. Odjezd v 9.15 hod. Návrat cca 15.00 hod. k pojišťovně.

2.7. Zámek Pátek – pojedeme vlakem do stejnojmenné vsi. Zámek se nachází na břehu řeky Ohře mezi Louny a Libochovicemi. Máme zde domluvenou komentovanou prohlídku zámku a husitských zbraní. Pro odvážné návštěva zámeckých sklepů a rýžování českých granátů na zámecké zahradě. U zámku je dětské hřiště.

V ceně doprava vlakem, vstupné. Sraz dětí do 8.20 hod. S sebou – sportovní oblečení, jídlo, pití, kapesné na nákup suvenýrů, občerstvení. Odjezd z Loun v 8.53 hod. Příjezd na stanici Louny střed 13.42 hod.

3.7. ZOO Olovnice – možnost vidět desítky zajímavých zvířat v rodinném prostředí. Zvířátka jsou na dosah ruky, u vybraných druhů možnost focení a krmení.

Sraz dětí do 7.50 hod. Odjezd autobusem od pojišťovny v 8.00 hod. Návrat v 16.00 hod. k pojišťovně.

V ceně doprava, vstupné a komentovaná prohlídka. S sebou – sportovní oblečení, jídlo a pití, kapesné.

4.7. Sportovní den. Soutěže, hry, zábava. Sraz dětí do 9.00. S sebou – sportovní oblečení, jídlo a pití, vhodná obuv, propiska. Návrat do budovy ŠD cca 14.00 hod. Rozchod do 16.00 hod.

Při nepříznivém počasí pláštěnku, deštník. Ranní a konečná družina bude vždy v přízemí ŠD. Vchod z Hilbertovy ulice. Čipy se nepoužívají. Zvoňte na zvonek. Děkujeme.

Program nezahrnuje stravné a pitný režim. Závazně je přihlášen ten, komu místo potvrdím.

Přihlásit se můžete na sinerova@zsjak.cz. Přihlášku dostanete po přihlášení od své p. vychovatelky. Nutno vyplnit a obratem poslat zpět. Poplatek 700,-  Kč se hradí hotově do konce května své p. vychovatelce. Kapacita prázdninové družiny je omezená.

Vaše paní vychovatelky