s Družinkou za poznáním, humorem a koupáním.

Vážení rodiče, milé děti,

přinášíme vám informace k prázdninové družině, která se uskuteční v termínu 3. 7. – 7. 7. 2023. Provoz družiny pro přihlášené děti je od 6.00 do 16.00 hod. Program připravujeme pestrý a zajímavý.

3. 7. ZOO Plasy – je jedna z českých zoologických zahrad. Vznikla v roce 2016 postupným rozšiřováním Fantasy Golf – Cesta kolem světa, kde jsou v rámci jednotlivých kontinentů umístěna zvířata a rostliny. Se záměrem propojit zábavu, aktivní odpočinek a vzdělání.

S sebou – sportovní oblečení, kapesné. V ceně – vstupné, minigolf a hra pro děti.

Sraz dětí do 7:50 hod. Odjezd v 8:00 hod. Návrat cca 16:00 hod. k pojišťovně. Při nepříznivém počasí pláštěnku, deštník.

4. 7. Teplice – planetárium + hvězdárna. V planetáriu získáme základní představy o našem vesmíru, o objektech, které lze pozorovat na noční obloze a o jejich pohybech. Na hvězdárně se seznámíme s hvězdářským dalekohledem a za jasného počasí se podíváme na slunce. Bude nám promítnuta pohádka s astronomickou tématikou vhodná pro děti. Odpoledne přejeme do Mostu – dětské hřiště, koupání v jezeře / vycházka.

V ceně doprava, 2 krát vstupné. Sraz dětí do 7:50 hod. S sebou – sportovní oblečení, jídlo, pití, plavky a malý ručník, kapesné na nákup občerstvení. Příjezd cca 16:00 k České pojišťovně.

5.,6. 7. Státní svátky

7. 7. Sportovní den. Olympiáda trochu jinak. Opékání na školní zahradě. Sraz dětí do 9:00. S sebou – sportovní oblečení, jídlo a pití, vhodná obuv, propiska, něco na opékání. Návrat do budovy ŠD cca 14:00 hod. Rozchod do 16:00 hod.

Program nezahrnuje stravné a pitný režim. Závazně je přihlášen ten, komu místo potvrdím.

Přihlásit se můžete na sinerova@zsjak.cz. Přihlášku dostanete po přihlášení. Nutno vyplnit a obratem poslat zpět. Poplatek 800,-  Kč se hradí hotově do konce května své p. vychovatelce. Kapacita prázdninové družiny je omezená.

Vaše paní vychovatelky