Škola slaví triumf v Eurorebusu!

S nesmírnou hrdostí oznamujeme, že naše škola zaznamenala další mimořádný úspěch! Ve středu 5. června se v Praze na Vysoké škole ekonomické konalo celostátní kolo vědomostní soutěže Eurorebus, a to s fantastickým výsledkem pro naši školu. Tři naše týmy – 6. A, 7. A a 9. B – se probojovaly do prestižního finále. A co je nejdůležitější, podařilo se nám získat titul nejlepší základní školy v České republice!

Cesta k tomuto vítězství započala již na podzim, kdy se žáci druhého stupně s nadšením zapojili do elektronických kol soutěže. Tato kola sloužila jako kvalifikace do krajských kol, která se konala na jaře. Všem, kteří se do Eurorebusu zaregistrovali a zúčastnili se některého z elektronických kol, patří velké poděkování! Vaše snaha a píle položily základní kámen k tomuto úžasnému triumfu.

Vítězství v Eurorebusu přináší hned dvojitou radost:

  • Expedice E.on Eurorebus: Gratulujeme vybraným studentům, kteří se zúčastní Expedice E.on Eurorebus! Tato jedinečná výprava jim umožní prožít nezapomenutelné dobrodružství, rozšířit si obzory a navázat nová přátelství. Jsme si jisti, že si tuto cestu užijí naplno a odnesou si z ní mnoho cenných zkušeností.
  • Putovní pohár pro základní školy: Je nám ctí, že naše škola bude hostit putovní pohár pro základní školy!

Jsme nesmírně pyšní na všechny naše žáky, kteří se na tomto vítězství podíleli. Je to důkaz skvělé práce a silného ducha naší školy. Gratulujeme všem účastníkům krajského i celostátního kola a děkujeme všem, kteří se do Eurorebusu s odhodláním zapojili!