Soutěž Mladý ekonom

Dne 29. 11. 2019 se v budově Obchodní akademie a SOŠ gen. Fr. Fajtla uskutečnil třetí ročník soutěže Mladý ekonom Ústeckého kraje. Soutěž se skládá ze znalostního testu z oblasti finanční gramotnosti a z ústní prezentace na vylosované téma. Žáci naší školy jsou pravidelnými účastníky na této soutěži a pokaždé zaznamenají vynikající výsledky. Nejinak tomu bylo i letos, kdy družstvo ve složení Bachová Kateřina (9.B), Köhr Filip (9.B) a Vopinka Filip (8.C) obsadilo krásné 3. místo, k čemuž jim gratulujeme. Na 4. místě skončilo družstvo ve složení Luhanová Kateřina (9.B), Švecová Karolína (9.B) a Titlbach Jáchym (8.C). Oběma družstvům děkujeme za vynikající reprezentaci naší školy.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close