Ukončení školního roku 2025/2026

aneb SLAVNOSTNÍ ROZLOUČENÍ S NAŠIMI DEVÁŤÁKY 💐

Dnes jsme ve sportovní hale prožili výjimečné dopoledne plné emocí, hrdosti i radosti. Slavnostní rozloučení s našimi deváťáky bylo krásným završením jejich školní cesty a zároveň symbolickým začátkem nové kapitoly jejich života.

Program zahájili naši páťáci, kteří byli slavnostně pasováni na žáky druhého stupně. Tento významný krok provázelo také dojemné rozloučení s jejich třídními učitelkami, které je po celou dobu prvního stupně vedly, podporovaly a byly jim oporou.

Poté už patřilo pódium našim deváťákům. Ti postupně přicházeli na slavnostní šerpování. Ve svém projevu zavzpomínali na společně strávené roky, poděkovali svým učitelům za trpělivost, podporu i předané znalosti.

Závěr patřil tanečnímu vystoupení deváťáků, kteří si na jeho část přizvali i naše nejmenší – prvňáčky. Ti se tak symbolicky rozloučili se svými staršími parťáky z Buddy programu, kteří jim během roku pomáhali a byli jejich průvodci školním životem.

Milí deváťáci, přejeme vám hodně štěstí, odvahy a úspěchů na vaší další cestě. Budeme na vás vzpomínat s úsměvem! 🍀

Fotogalerie: https://bit.ly/4oKmepE