Velké vědomostní zápolení 2019

Velké vědomostní zápolení
Dne 5.11. 2019 proběhlo v lounské knihovně přátelské klání mezi žáky základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií v oblasti literatury, kultury a významných osobností se zaměřením na lounský region.
Konkurence letos byla veliká. Z I. stupně se účastnilo 14 soutěžních dvojic, z kterých postupuje 5 týmů. Žáci naší školy z 5. tříd přistupovali k soutěži zodpovědně a domácí příprava byla znatelná. Veronika Pelcová a Petr Libus z 5.A se umístili na 2. místě, Viktorie Kohoutová a Jan Růžek z 5.B získali 3. místo. Dostávají se do finálového kola, které se koná 15. 11. 2019 opět v MK Louny, které je veřejné. Zveme proto rodiče a přátele, přijďte je podpořit.
Děkujeme za skvělou reprezentaci školy a držíme palce v závěrečném klání.
Samozřejmě děkujeme také i žákům z 9. ročníků za účast v dané soutěži.