Zájezd do Berlína

Zájezd do Berlína se konal ve dnech 4/11 – 5/11 2019 jako poznávací, organizovaný CK TeeWay. Ráno po příjezdu na místo jsme začali ihned s prohlídkou hlavního města Německa, s návštěvou všech významných míst, což pokračovalo s výjimkou přespání v Hotelu Plus, určeného pro mladé, i celý druhý den. Díky skvělé organizaci a komentování naší průvodkyně – majitelky CK Moniky Grohové, jsme tak viděli Alexander Platz s dominantou – televizní věží, Rotes Rathaus, muzejní ostrov s prohlídkou Pergamonu, císařský palác Viléma II., Humbolt Univerzitat, Bebel Platz, třídu Unter den Linden, Brandenburger Tor, Reichstag i s kupolí, židovský památník, Sony Center, Potzdammer Platz, Topographie des Terrors, Technik Museum, letiště Templehof, EastSideGallery, ZOO…počasí zpočátku lehce deštivé se změnilo na příjemně podzimní, a tak si děti užily památek, historie II. světové války i války studené. Používaly při komunikaci angličtinu i němčinu. Všem se zájezd moc líbil…fotografie si můžete prohlédnout ZDE